تبلیغات
دامپزشكی 88 ارومیه - دوستدار حیوانات
 
درباره وبلاگ


این وبلاگ جهت اطلاع رسانی به دانشجویان دامپزشكی و معرفی جایگاه واقعی دامپزشكی در علم روز ایجاد شده است.

مسولیت تمام پست های ارسالی بر عهده نویسنده آن می باشد.

برای همکاری با ما در وبلاگ نام و ایمیل خود را در قسمت تماس با مدیر بنویسید.

مدیر وبلاگ : آراز استادی
نظرسنجی
برای ادامه تحصیل یا زندگی دوست داری بمونی ایران یا بری خارج از کشور؟آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
دامپزشكی 88 ارومیه
Urmia University 2009 Veterinary Students
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
پنجشنبه 1 اردیبهشت 1390 :: نویسنده : صفا قلی راد
 
من هم حیوانات را خیلی خیلی دوست دارم ...
نشان به آن نشان که چند روز پیش که گوشت خون آلود همان حیوانی که میگویم دوستش دارم را خریده بودم تا بخوریم وقتی گربه های گرسنه و درمانده و بی پناه شهری دنبالم افتادند همیشه با چوب و سنگ دورشون میکردم ولی این بار به جای چوب و سنگ فقط لگد زدم تا از دستشون راحت بشم و تازه سگ خانگی را هم که دوستم... برای سرگرمی بچه هاش خریده دوبار ناز کردم و تازه برای سگ نگهبان هم از جیب خودم هزینه کردم یه پوزبند خریدم از بس صداش آزارم می داد !

پس بنابراین من که از جیب خودم هزینه میکنم برای سگ پوزبند بخرم تا نتونه واقه بده خیلی بیشتر از شما عقده ای ها که فکر میکنید مطالعه کردن و گوشت نخوردن نشانه انسانیت هست حیوانات را دوست دارم .

تازه اگر دوست داشتن حیوانات نشانه روشنفکری هست من هم روشنفکر هستم چون کراوات هم دارم !

ولی از دید من شکار شدن حیوانات از سوی انسان یه چیزی هست که ضروری و لازم هست چون اگر ما نوزاد آهو یا گوزن آبستن را شکار نکنیم اونوقت اینا بعدش پیر میشن و میمیرن و پیر شدن براشون بد هست .

من هم عاشق حیوانات هستم ...
ولی به نظر من چون زور و قدرت ما از حیوانات بیشتر هست باید حیواناتی مثل خرگوش را برای چیزهایی که سال ها پیش دانش بشری آن هارا شناخته باز هم برای چندمین ملیون بار زنده زنده تشریح کرد تا بتونیم بیماری هایی که بیشترش پیامد رفتارهای نابخردانه خود ما مانند گوشتخواری (که خوراک طبیعی و همساز با دستگاه گوارش انسان نیست) و سیگار کشیدن و الکل و ... در ما به وجود میاد را درمان کنیم.

من خیلی بیشتر از شماها حیوانات را دوست دارم ...
ولی شما که گیاهخوار هستید و گوشت نمیخورید افراط و تفریط میکنید
چون که این واقعیت را پذیرفته اید که انسان در چرخه زیستی مانند هر جانداری نیاز به خوراک ویژه خودش که همان گیاهان است دارد و از آن بهره میگیرد و این افراط و تفریط شماست ...(!) اگر افراط و تفریط نمیکردید باید مانند ما یا هیچی نخورید یا خوراک های غیر طبیعی و زیان آور را هم بخورید !!!

من که با اینکه انسان بزرگوار و عاقل و بالغ و تحصیلکرده ای هستم و کراوات هم دارم هنوز تفاوت میان یک سیب و یک گاو را نفهمیده ام و میگویم یا نباید هیچ خوراکی را خورد یا باید از همه چیز خورد (بدون توجه به ساختار زیستی انسان و دستگاه گوارشی که توان گوشتخواری را نداردو ویژه گیاهخواری است و بدون توجه به اینکه آیا هر جانداری سیستم عصبی نخاعی که درد و رنج را می فهمد را دارا است یا نه و بدون توجه به اینکه ناخن و موی من هم جان دارد و زنده است و رشد کننده هستند درست مانند گیاهان است پس از چیده شدن آن ها درد ورنجی نمیکشم و همچنان زنده میمانم و بهتر و بیشتر هم رشد میکند...این یعنی میانه روی حتا اگر خوراک غیر طبیعی ما از راه بسیار خشونت باری حیوان بیچاره را که جلو چشم بچه اش یا مادرش در اوج خشونت زمین میزنند و در حالی که دست و پا میزند و ناله می کند سرش را میبرند و خونش میپاشد باشد را هم باید گوشتش را به دندان کشید)
از دید من هیچ تفاوتی میان کشتن یک شتر یا خرگوش و چیده شدن یک سیب از درخت نیست بنابرایم افراط و تفریط نمیکنم و این کاری که میکنم میانه روی هست .

/////////////////////////////////////////////////////////////

اصلا شگفت زده نشوید !
کسانی که از پیش با چنین گروه و نمایه های حمایت از حیوانات آشنایی دارند می دانند که این ها دقیقا نمونه هایی از استدلالهای مخالفین حقوق حیوانات و کسانی که به حیوانات ستم می کنند و در زجر کش کردن و قتل عام آنها همدستی می کنند است که همواره در چنین جاهایی که ویژه حمایت از حیوانات است برای خودنمایی و توجیه جنایت های خود میفرستند و هر کدام هم گمان می کند نخستین نفری است که چنین استدلال های کلیشه ای (خنده دار و پوچی ) به ذهنش رسیده و برای خودنمایی برای چندمین بار آن هارا تکرار می کند .

 
نوع مطلب :
برچسب ها :
 
 
برچسب ها
پیوندها
آخرین مطالب